Witamy w motor125 - miejscu, do którego prowadzą wszystkie trasy motocyklowe w Polsce. Popularna „sto dwudziestka piątka” to doskonały punkt startowy do przygody motocyklowej, dla tych, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy typu „A”, a także możliwość realizacji marzeń o jednośladzie dla entuzjastów, którzy odkładali je na później i w końcu chcą spróbować!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na miejscu! Jesteśmy dumni z szerokiego wyboru używanych motocykli, jaki możemy zaoferować swoim klientom. Różnorodność marek sprowadzanych z wielu krajów Unii Europejskiej jak i modeli z rodzimego rynku wtórnego to większa szansa doboru odpowiedniego dla Ciebie sprzętu! Bez względu na to, czy poszukujesz

  • choppera,

  • crossa,

  • skutera,

  • ściagcza

- u nas znajdziesz motocykl spełniający Twoje oczekiwania pod względem: jakości, wyglądu i zawsze najlepszy w swojej klasie!

Dokładamy wszelkich starań, by nasze motocykle były zawsze w doskonałej formie i przygotowane, by od razu cieszyć się jazdą!

Obawiasz się kłopotów z transportem?

Żaden problem! Na życzenie klienta, oferujemy także dowóz motocykli pod sam dom!

Od dekady robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić miłośnikom szybkiej jazdy:

  • najlepszą obsługę

  • najwyższą jakość sprzętu

  • w najlepszej rynkowej cenie.

W naszej ofercie znajdziecie motocykle w różnych przedziałach cenowych, tak aby każdy mógł tu wybrać coś dla siebie! Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i umożliwiamy rozliczenia gotówkowe, przelewy a także wymianę. Skupujemy floty i sprzęty poleasingowe.

Zmieniamy się dla was! Dwa lata temu na prośbę klientów, wprowadziliśmy do oferty także akcesoria motocyklowe: sakwy, piórniki, oparcia. 

Celem naszej firmy jest dbałość o to, by klient był usatysfakcjonowany z zakupu i cieszył się nim przez wiele lat! Do zobaczenia na trasie!